^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

PROSIMY O POPARCIE INICJATYWY

KOCHANI RODZICE!!!

Naszą misją jako placówki przedszkolnej jest stworzenie warunków i przestrzeni do wszechstronnego rozwoju wszystkich wychowanków.
Nasze przedszkole chce wziąć udział w Budżecie Obywatelskim na rok 2020. Dzięki złożeniu projektu chcemy pozyskać środki na doposażenie i zmodernizowanie naszego przedszkolnego placu zabaw w nowoczesne urządzenia do zabaw i ćwiczeń ruchowych na świeżym powietrzu, ponieważ obecny plac zabaw nie zaspokaja dziecięcej potrzeby ruchu i aktywności fizycznej ze względu na niewielką liczbę urządzeń.
Wiemy, jak wielką rolę w rozwoju małego dziecka w wieku przedszkolnym odgrywa aktywność ruchowa, zabawy i gry ruchowe oraz ćwiczenia fizyczne. Zaprojektowany przedszkolny plac zabaw pozwoli stworzyć dwie strefy - strefę zabaw i ćwiczeń ruchowych (zjeżdżalnie, bujaki, huśtawki, tor przeszkód, przeplatanki, piaskownica z zadaszeniem) oraz strefę relaksu (piaskownica z zadaszeniem, bramki do gry w piłkę nożną, kosz do piłki koszykowej). Dzięki takiemu rozplanowaniu przestrzeni możliwa będzie realizacja ciekawych, aktywnych form zajęć edukacyjnych, zabaw o charakterze relaksacyjnym, pikników rodzinnych i uroczystości przedszkolnych.
Dlatego zwracamy się do WAS, Rodziców naszych Milusińskich, byście Państwo poparli naszą inicjatywę i wpisali się na listę mieszkańców Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice popierających propozycję zadania do Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok.
Listy znajdują się w każdej grupie przedszkolnej. Można wpisać siebie, małżonka/małżonkę, każdą osobę pełnoletnią mieszkającą na terenie Miasta i Gminy J-L. Warunkiem jest wpisanie numeru PESEL i złożenie podpisu przez wpisującą się osobę. Im więcej podpisów, tym większa szansa na realizację naszej inicjatywy.
Liczymy na Waszą pomoc. Liczą na Was Wasze Dzieci.
Termin zbierania podpisów: do 19.06.2019 r. (środa)

Copyright © 2023. Publiczne Przedszkole nr 2 w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.