ŚWIAT OCZAMI DZIECKA 2021-05-15

UWAGA !!! UWAGA !!!  UWAGA !!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim autorom nadesłanych prac na konkurs plastyczny pod hasłem „ŚWIAT OCZAMI DZIECKA”.
Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu – nadesłano aż 18 prac plastycznych.
Wszystkie przepiękne, wykonane bardzo starannie, a ich Twórcy bardzo kreatywni i zaangażowani, świadomi konieczności dbania o naszą Planetę.
Komisja konkursowa miała niezły orzech do zgryzienia, by spośród wszystkich prac wyłonić te, które „wyróżniają się” wśród innych nadesłanych prac.
Na szczęście, po długich i gorących debatach udało się:
przyznano I miejsce, II miejsce i dwa III miejsca (tu walka była zażarta)
Komisja konkursowa dla wszystkich uczestników przygotowała dyplomy oraz książeczki zaś dzieci, którym przyznano I, II i III miejsce otrzymają dodatkowo nagrodę rzeczową.
Poniżej przedstawiamy listę wszystkich autorów nadesłanych prac:
I miejsce – STANISŁAW KOSMALSKI, lat 6 z Przedszkola Publicznego w Jelczu-Laskowicach
II miejsce – WOJCIECH MULARCZYK, lat 4 z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy                     w Minkowicach Oławskich
III miejsce – FILIP NOWAK, lat 5 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
III miejsce – LEON MACIEJCZYK, lat 3 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach

Wyróżnienia:
ALEKSANDRA BOGACKA, lat 5 z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
DAWID SADO, lat 5 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
ALICJA KOBAN, lat 6 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
GUSTAW WALOWSKI-KOPROWSKI, lat 4 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
ALICJA KRAWCÓW, lat 5 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
MAJA KOWALIK, lat 3 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
AGATA REJ, lat 5 z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
GABRIEL WOLSKI, lat 4 z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Jelczu-Laskowicach
DAWID FRONT, lat 3 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
MALWINA FRONT, lat 4 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
MAGDALENA ŁODYGA, lat 5 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
ALEKSANDRA GUGNACKA, lat 5 z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Jelczu-Laskowicach
HANNA NARYŃSKA, lat 5 z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Jelczu-Laskowicach
JAKUB GRYSIEWICZ, lat 5 z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Minkowicach Oławskich

Wszystkim Dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy talentu i wrażliwości.

Ponieważ ze względu na sytuację epidemiczną nie możemy się wszyscy spotkać, by uroczyście wręczyć Wam dyplomy i nagrody  zapraszamy po ich odbiór do przedszkola przy ul. Liliowej 3 w środę (19.05.2021) oraz w czwartek (20.05.2021), między godziną 15.00 a 17.00.
Prosimy pytać o panią Joannę Dworzyńską.