^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rekrutacja na rok 2022/2023

 
Od tego roku w naszej gminie  rekrutacja do przedszkoli odbywać się będzie drogą elektroniczną, za pomocą platformy rekrutacyjnej.
 
W dniu 24.02.2022 zostanie udostępniona dla Rodziców rekrutujących dzieci do przedszkoli platforma rekrutacyjna, na której będziecie Państwo mieli możliwość zalogowania się i złożenia elektronicznie wniosku (wraz z koniecznym załącznikami).
 
Do podpisania wniosku konieczne jest posiadanie profilu zaufanego, który jest bardzo prosty do założenia.
Można go założyć przez stronę internetową swojego banku (jeśli posiada taką opcję) lub przez
stronę internetową:    https://pz.gov.pl/pz/registerMainPage
 
Platforma rekrutacyjna zostanie uruchomiona pod adresem: http://jelczlaskowice.przedszkola.vnabor.pl  gdzie będziecie mieli Państwo dostępne wszelkie konieczne informacje, a także filmik instruktażowy, pokazujący krok po kroku co trzeba zrobić, by złożyć wniosek.
 
Składając wniosek i podpisując go profilem zaufanym, wpisując we wniosku swój adres mailowy, na bieżąco jesteście Państwo informowani o tym, co się dzieje z Państwa wnioskiem i na jakim jest on etapie.
 
Na stronie zamieszczony jest również harmonogram rekrutacji - prosimy zapoznać się z nim i przestrzegać terminów.
 
Jednocześnie przypominamy, że ZAKWALIFIKOWANIE NIE JEST TOŻSAMYM Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.

 

Dokumenty do pobrania:

Link do filmu instruktarzowego:           https://www.youtube.com/watch?v=4VvWy0E4dYU

Copyright © 2024. Publiczne Przedszkole nr 2 w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.